…a prázdniny za dveřmi

30. června 2023

Právě skončil školní rok 2022-2023.  Po dlouhých letech proběhl naprosto bez vnějších vlivů, tedy žádné dlouhé uzavírky, krátkodobé karantény nebo jiné skutečnosti.
Nejdůležitější ve škole jsou lidé. Tedy děti, pedagogové a ostatní zaměstnanci. Sebehezčí učebny bez duší jsou k ničemu. Smutné a prázdné třídy z doby před třemi lety máme ještě v plné paměti.
Jsme základní škola, máme děti skvělé, talentované, ale i děti, které potřebují dopomoc a jejich úspěch nespočívá v samých jedničkách nebo vynikajících sportovních výkonech. A to nejde bez pedagogů, tedy učitelů, vychovatelů či asistentů. Všichni si zaslouží poděkování, i třeba za to, jak se jim daří zvládat nové úkoly současné doby (zařazování výuky digitálních kompetencí, často nelehká práce s třídním kolektivem nebo zařazování nových metod do výuky).
Sami víme, kde máme silné stránky a kde jsou příležitosti k rozvoji. Takovou je do budoucna určitě práce na tom, aby měli pedagogové a žáci ještě lepší podmínky pro výuku.
Děkuji za zvládnutí školního roku všem našim zaměstnancům, tedy kolegyním ve vedení školy, učitelům, vychovatelům, asistentům pedagoga i správním zaměstnancům. Poděkování míří také k rodičům, kteří podporovali vzdělávání svých dětí, a řada z nich se také aktivně zapojila do některé ze školních aktivit.
Přeji všem jejich krásné prožití.
Martina Ondrušková, ředitelka školy

Sdílet odkazSdílet odkaz
Sdílet na FacebookuSdílet na Facebooku
VytisknoutVytisknout
Logo - ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad Labem Základní škola Jana
Amose Komenského
Lysá nad Labem

Kontakt
Adresa

Komenského 1534

Lysá nad Labem

289 22

IČO
61632244
Datová schránka
6wkmmyd


Ochrana osobních údajůProhlášení o přístupnostiOchrana oznamovatele
© 2023, Všechna práva vyhrazenaCreated by Vajsoft logo