Losování žáků do 1. ročníku

Informace o losování žáků do 1. ročníku pro školní rok 2021/2022

• Do maximálního počtu možných přijímaných dětí 84, který byl stanoven Podmínkami pro přijetí do ZŠ (k nahlédnutí v sekretariátu školy), byly zařazeny žádosti spádových dětí (54) dle bodu 1 v Podmínkách a nespádových dětí se sourozenci (16) dle bodu 2.
  • Do losovací nádoby bylo vloženo ostatních 21 registračních čísel žádostí dle bodu 3.
  • Losovalo se všech 21 čísel, přijato bude prvních 14, zbývající jsou náhradníci ve vylosovaném pořadí.
  • Losování se ujala Radka Bláhová, kontrolu čísel provedla Romana Nováková, vylosovaná čísla zapisovala Jana Králová.
  • Losovalo se všech 21 čísel, přijato bude prvních 14 vylosovaných, zbývající jsou náhradníci ve vylosovaném pořadí.
  • Registrační čísla všech 84 přijatých budou zveřejněna na webu školy a na hlavním vchodě do areálu školy nejdéle 24. 4. 2021.
Sdílet odkazSdílet odkaz
Sdílet na FacebookuSdílet na Facebooku