Vítejte na novém webu

Vážení rodiče, žáci, učitelé.

Tímto bych vás rád přivítal na nové webové prezentaci Základní školy J. A. Komenského v Lysé nad Labem. Věřím, že se vám bude líbit a budete se na ni vracet ještě radši, než na tu poslední.

Na co jsme se soustředili

Našim cílem bylo vytvořit přehledný, rychlý a přístupný moderní web. Troufám si tvrdit, že se nám podařilo splnit všechny oblasti. Nový web je neuvěřitelně rychlý, design je funkční a plně responzivní a informace teď na webu najdete mnohem rychleji, než kdy dřív, díky novému systému organizace. A pro ty informace, které byste přesto nemohli najít, je zde vyhledávání. Stačí kliknout v pravém horním rohu záhlaví na ikonku lupy a začít vyhledávat!

V analytice kvality webu Google Lighthouse Analytics jsme ve všech kategoriích dosáhli skóre nad 90%, ve dvou kategoriích dokonce 100%. Analytika hodnotí například rychlost, kvalitu optimalizace pro vyhledávače, nebo přístupnost webu.

Google Lighthouse Analytics

Adaptace nového webu

Abychom vás nezaskočili ze dne na den, minulý měsíc jsme spustili testovací verzi nového webu na subdoméně test. Návštěvníci se tak mohli dopředu seznámit s novou verzí webu a vyzkoušet si její funkce. Nyní novou verzi webu rozšiřujeme všem návštěvníkům jako výchozí volbu.

Stále se však můžete vrátit ke staré verzi webu. Stačí přejít na old.zsjaklysa.cz, a jste tam. Starou verzi webu ještě nějakou dobu necháme běžet, kdybyste se k ní z jakéhokoliv důvodu chtěli vrátit. Mějte však na paměti, že nové informace již budeme přidávat výhradně na nový web.

Vaše podněty

Ze všeho nejdůležitější je pro nás vaše zkušenost s novým webem. Proto, pokud je cokoliv, o čem byste se s námi chtěli podělit (ať už se jedná o připomínku, pochvalu, problém, nebo návrh na vylepšení), ozvěte se nám prosím na e-mailu spirik@vajsoft.com. Společně web můžeme udělat ještě lepší.

Závěrem

Teď je to na vás. Proklikejte si nový web a seznamte se s novým prostředím. Věřím, že každá interakce s novým webem pro vás bude odteď příjemnější. A přestože vás vždy rádi znovu uvidíme, srdečně doufáme, že u nás při hledání důležitých informací nikdy nebudete trávit víc času, než byste chtěli.

Sdílet odkazSdílet odkaz
Sdílet na FacebookuSdílet na Facebooku
VytisknoutVytisknout