Zápis do 1. třídy na ZŠ JAK LYSÁ

7. dubna 2022

Zápis do 1. třídy na ZŠ JAK LYSÁ

Od 4. dubna na naší škole probíhá zápis do 1.ročníku. Jako každý rok jsme naše malé budoucí žáčky vřele přivítali. O hladký průběh jsme se, kromě pedagogů, postarali i my, zástupci školního parlamentu. Letošní zápis proběhl v duchu dopravní výchovy. Uvítali jsme je tedy v převlecích cyklisty, letušky, policie či průvodčího. Provázeli jsme děti celým zápisem a pevně věříme, že se nám podařilo jim pobyt u nás ve škole zpříjemnit a doufáme, že se k nám do školy už teď těší. 

                                                                                                                Školní parlament

Sdílet odkazSdílet odkaz
Sdílet na FacebookuSdílet na Facebooku
VytisknoutVytisknout
Logo - ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad Labem Základní škola Jana
Amose Komenského
Lysá nad Labem

Kontakt
Adresa

Komenského 1534

Lysá nad Labem

289 22

IČO
61632244
Datová schránka
6wkmmyd


Ochrana osobních údajůProhlášení o přístupnostiNastavení cookies
© 2023, Všechna práva vyhrazenaCreated by Vajsoft logo