Úvod
Aktuality
Přehled aktualit

Co je u nás nového

Informace

Provoz školy o prázdninách

MO
Služby v kanceláři - domluvené schůzky s vedením školy, vyzvednutí vysvědčení apod., vždy v pondělí v 8:00 - 11:00 (vyjma 4. 7. 2022).  Emailová komunikace - pedagogičtí pracovníci čerpají řádnou dovolenou. Vedení školy bude na případné dotazy reagovat v závislosti na svých možnostech (dovolená). Informace k zahájení nového školního roku - Nový školní rok 2022 - 2023 začíná ve čtvrtek 1. 9. 2022. Podrobné informace k provozu školy budou zveřejněny na webu školy v týdnu na samotném konci prázdnin, další informace mohou dodat také třídní učitelé. Všichni žáci 1. 9. obdrží školní zpravodaj v elektronické podobě, který vždy obsahuje informace o škole, průběhu a organizaci školního roku, kroužky apod. Rozvrhy tříd budou vznikat během prázdnin a na samotném konci prázdnin se objeví Edookitu.
Informace

Myslíme i na ostatní

MO
František Prágr   ze 3. C  se účastnil 17. ročníku 24 hodin pro Kuře. V charitativním závodu rádiem řízených modelů aut   třídy Mini-Z proběhl o víkendu  18. – 19.6 2022 , při kterém se vybírá na konto projektu Nadace rozvoje občanské společnosti a České televize Pomozte Dětem. V regionu se povedlo vybrat 41.539,- Kč.  František se letos stal nejúspěšnějším vybírajícím akce.
Informace

ZŠ J.A.Komenského má 2 sportovní talenty

MO
V Olomouci  probíhala  od 26. do 30. června 2022 X. olympiáda dětí a mládeže. Naši žáci – Adriana Landová (6.A) a Jan Majdloch (7.A) byli nominováni a reprezentovali Středočeský kraj. Adriana v plavání, Honza v atletice. A dařilo se jim. Oba získali celkem 3 medaile. Adriana – krásné 3. místo ve 200m volný způsob, 3. místo ve 100m volný způsob a 3. místo ve štafetě (4x50m volný způsob). Honza – 1. místo za štafetu (4x60m), 2. místo ve skoku dalekém a 3. místo ve sprintu 60m.   Oběma moc gratulujeme.
Informace

…a prázdniny za dveřmi

MO
Dnešním dnem skončil další školní rok - 2021 – 2022. Děti se rozešly na zasloužené prázdniny. Přeji tedy všem našim žákům, zaměstnancům i našim rodičům příjemné a klidné léto, ve kterém si každý může odpočinout od běžných školních povinností, načerpat síly do dalšího vzdělávání a využít možnosti věnovat se i aktivitám, na které ve školním roce není tolik času. Letošní školní rok opět nebyl jednoduchý, ale věřím, že se  naše škola s ním vypořádala se ctí. Vždyť celé první pololetí bylo poznamenáno proticovidovými opatřeními a následnými karanténami žáků, tříd i pedagogů. Učilo se chvilku normálně, chvíli distančně, nově i tzv. hybridně a změny se často konaly ze dne na den. Po ukončení opatření se škola zase rozběhla naplno a naši žáci tak posbírali řadu úspěchů v různých soutěžích, proběhl týden výjezdních seminářů a opět se obnovily oblíbené akce pořádané i školním parlamentem. Tečku za vzděláváním udělalo pak nejen dnešní vydání vysvědčení, ale i rozlučka deváťáků na „ červeném koberci“ s předáním klíče od školy našim osmákům. Přeji tedy všem našim deváťákům i páťákům odcházejícím na střední školy úspěchy i v dalším vzdělávání. Základy mají snad jen dobré a další pracovitostí se mohou posouvat výše. A s ostatními žáky se opět sejdeme tradičně 1. září 2022. Letos to vychází na čtvrtek. Nyní na všechny čeká 9 týdnů krásných prázdnin. Krásné léto. Martina Ondrušková ředitelka školy
Načítání...
Logo - ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad Labem Základní škola Jana
Amose Komenského
Lysá nad Labem

Kontakt
Adresa

Komenského 1534

Lysá nad Labem

289 22

IČO
61632244
Datová schránka
6wkmmyd


Ochrana osobních údajůProhlášení o přístupnostiNastavení cookies
© 2022, Všechna práva vyhrazenaCreated by Vajsoft logo