ÚvodNáš týmKontakty

Kontakty na zaměstnance

Vedení školy

MO
Mgr. Martina Ondruškováředitelka školyondruskova@zsjaklysa.cz
Mgr. Jitka Sedláčkovástatutární zástupkyně ředitelky školysedlackova@zsjaklysa.cz
M
Mgr. Markéta Hájková Kicserová zástupkyně ředitelky školy, speciální pedagožka, školní metodička prevence pro 1. - 3. ročníkkicserova@zsjaklysa.cz

Školní poradenské pracoviště

FH
Mgr. Fabiánová Hanavedoucí ŠPP, speciální pedagožka, koordinátorka inkluzefabianova@zsjaklysa.cz
OM
Mgr. Ondrušková Martinaředitelka školyondruskova@zsjaklysa.cz
KM
Mgr. Kicserová Hájková Markétazástupkyně ředitelky školy, speciální pedagožka, školní metodička prevence pro 1. - 3. ročníkkicserova@zsjaklysa.cz
ML
Mgr. Majdlochová Lada, DiS.speciální pedagožka, výchovná poradkyně pro 1. stupeňmajdlochova@zsjaklysa.cz
OH
Mgr. Otradovská Hanavýchovná poradkyněotradovska@zsjaklysa.cz
TM
Mgr. Trojanová Michaelaškolní metodička prevencetrojanova@zsjaklysa.cz
VL
Mgr. Valešková Libušespeciální pedagožkavaleskova@zsjaklysa.cz

Učitelé

AP
Mgr. Ambrož Pavelambroz@zsjaklysa.cz
BR
Mgr. Bäumeltová Romanabaumeltova@zsjaklysa.cz
BS
Betková Simeonabetkova@zsjaklysa.cz
Boubínová Ludmilaboubinoval@zsjaklysa.cz
BJ
Bc. Braultová Janabraultova@zsjaklysa.cz
BA
Brennan Adrianabrennan@zsjaklysa.cz
BL
Mgr. Buk Lukášbuk@zsjaklysa.cz
ČM
Mgr. Částka Martincastka@zsjaklysa.cz
Mgr. Dömeová Šárkadomeova@zsjaklysa.cz
DJ
Mgr. Duchoslavová Jaroslavaduchoslavova@zsjaklysa.cz
EL
Ernestová Lenkaernestova@zsjaklysa.cz
FA
Fišerová Andreafiserova@zsjaklysa.cz
HA
Habětínková Alicehabetinkova@zsjaklysa.cz
HF
Mgr. Hajný Františekhajny@zsjaklysa.cz
HP
Mgr. Hakenová Petrahakenova@zsjaklysa.cz
CJ
Chaji Jitkachaji@zsjaklysa.cz
KJ
Mgr. Kaňka Josefkanka@zsjaklysa.cz
KE
Mgr. et Mgr. Káňová Evakanova@zsjaklysa.cz
KM
Mgr. Kicserová Hájková Markétaspeciální pedagožka, školní metodička prevence pro 1. - 3. ročníkkicserova@zsjaklysa.cz
Kováčová Michaelakovacova@zsjaklysa.cz
KM
Krebs Michalsprávce sítě, metodik ICTkrebs@zsjaklysa.cz
MT
MgA. Mácha Tomášmacha@zsjaklysa.cz
ML
Mgr. Majdlochová Lada, DiS.speciální pedagožka, výchovná poradkyně pro 1. stupeňmajdlochova@zsjaklysa.cz
MP
Mgr. Michalová Pavlakoordinátorka environmentální výchovymichalova@zsjaklysa.cz
NZ
Mgr. Nováková Zdenkanovakovaz@zsjaklysa.cz
OM
Mgr. Ondrušková Martinaředitelka školyondruskova@zsjaklysa.cz
OH
Mgr. Otradovská Hanavýchovná poradkyněotradovska@zsjaklysa.cz
PE
Mgr. Polášková Evapolaskova@zsjaklysa.cz
PS
Ptáčníková Soňaptacnikova@zsjaklysa.cz
RA
Bc. Ralvová Alenaralvova@zsjaklysa.cz
RJ
Mgr. Rudolfová Jolanarudolfova@zsjaklysa.cz
ŘŠ
Mgr. Řečinská Štěpánkakoordinátorka školního vzdělávacího programurecinska@zsjaklysa.cz
SS
Mgr. Sabáková Simonakoordinátorka školního parlamentusabakova@zsjaklysa.cz
Mgr. Sedláčková Jitkastatutární zástupkyně ředitelky školysedlackova@zsjaklysa.cz
SM
Bc. Stránská Markétastranskam@zsjaklysa.cz
SI
Mgr. Střasličková Ivanastraslickova@zsjaklysa.cz
SM
Bc. Svašek Martinsvasek@zsjaklysa.cz
ŠZ
Špačková Zuzanaspackova@zsjaklysa.cz
TM
Mgr. Trojanová Michaelaškolní metodička prevencetrojanova@zsjaklysa.cz
TV
Bc. Turnová Veronikaturnova@zsjaklysa.cz
VL
Mgr. Valešková Libušespeciální pedagožkavaleskova@zsjaklysa.cz
VV
Mgr. Vaňáčková Veronikavanackova@zsjaklysa.cz
VO
Mgr. Vokřálová Olgavokralova@zsjaklysa.cz
VL
Vrchotová Lenkavedoucí vychovatelkavrchotova@zsjaklysa.cz
VR
Ing. Vydrová Radkakoordinátorka školního vzdělávacího programu, koordinátorka školního parlamentuvydrova@zsjaklysa.cz
YT
Yevdokymova Tetyanayevdokymova@zsjaklysa.cz

Asistenti pedagoga

BM
Babicová Michaelababicova@zsjaklysa.cz
BJ
Bc. Braultová Janabraultova@zsjaklysa.cz
DL
Dolejšová Libušedolejsova@zsjaklysa.cz
DI
Dvořáková Irenadvorakova@zsjaklysa.cz
ED
Eksteinová Kateřina, DiS.eksteinova@zsjaklysa.cz
FB
Fibichová Blankafibichova@zsjaklysa.cz
HV
Hochmanová Věrahochmanova@zsjaklysa.cz
HM
Houdková Martinahoudkova@zsjaklysa.cz
CJ
Chaji Jitkachaji@zsjaklysa.cz
Kováčová Michaelakovacova@zsjaklysa.cz
KL
Kubíčová Lenkakubicova@zsjaklysa.cz
LM
Laniaková Miroslavalaniakova@zsjaklysa.cz
NE
Ničová Evavychovatelka školního klubunicova@zsjaklysa.cz
OL
Oceláková Libušeocelakova@zsjaklysa.cz
PP
Petreková Pavlínapetrekova@zsjaklysa.cz
SJ
Stehnová Janastehnova@zsjaklysa.cz
SV
Stránská Vladislava, DiS.stranska@zsjaklysa.cz
ŠM
Šlingrová Martinavychovatelka 4. odd. ŠDslingrova@zsjaklysa.cz
UI
Urbanová Ivaurbanova@zsjaklysa.cz
VP
Vacková Pavlínavackova@zsjaklysa.cz
Verzichová Michaelaverzichova@zsjaklysa.cz
WK
Wernerová Kristýnawernerova@zsjaklysa.cz

Družina

BH
Boubínová Helenavychovatelka 3. odd.boubinova@zsjaklysa.cz
FA
Fišerová Andreavychovatelka 9. odd.fiserova@zsjaklysa.cz
FE
Fraitová Erikavychovatelka 1. odd.fraitova@zsjaklysa.cz
KL
Kamenová Lenkavychovatelka 2. odd.kamenova@zsjaklysa.cz
KD
Kuncová Bohumila, DiS.vychovatelka 8. odd.kuncova@zsjaklysa.cz
KK
Kvačková Kristýnavychovatelka 7. odd.kvackova@zsjaklysa.cz
NE
Ničová Evavychovatelka školního klubunicova@zsjaklysa.cz
ŠM
Šlingrová Martinavychovatelka 4. odd.slingrova@zsjaklysa.cz
VL
Vrchotová Lenkavedoucí vychovatelka, vychovatelka 6. odd.vrchotova@zsjaklysa.cz
ZM
Zítková Miroslavavychovatelka 5. odd.zitkova@zsjaklysa.cz

Ekonomické odd., sekretariát

BD
Bošinová Danaekonomkabosinova@zsjaklysa.cz
KL
Kamenová Lenkaškolní asistentka, vychovatelka 2. odd. ŠDkamenova@zsjaklysa.cz
KJ
Králová Janasekretářkakralova@zsjaklysa.cz
KJ
Kratochvílová Jaroslavaúčetníkratochvilova@zsjaklysa.cz
PN
Petrusová Naděždahospodářkapetrusova@zsjaklysa.cz

IT oddělení

KM
Krebs Michalučitel, správce sítě, metodik ICTkrebs@zsjaklysa.cz
FT
Fillo Tomášsprávce sítě, údržbářfillo@zsjaklysa.cz

Správní zaměstnanci

FT
Fillo Tomášúdržbář, správce sítěfillo@zsjaklysa.cz
HO
Halušková Olgauklízečkahaluskova@zsjaklysa.cz
HE
Holubová Evauklízečkaholubova@zsjaklysa.cz
HK
Horčička Kareldohled Tvhorcicka@zsjaklysa.cz
HJ
Hrubý Jiříškolník, vedoucí správních zaměstnancůhruby@zsjaklysa.cz
KM
Křížová Monikauklízečkakrizova@zsjaklysa.cz
KR
Kubíčková Renatauklízečkakubickova@zsjaklysa.cz
MM
Merhautová Miroslavauklízečkamerhautova@zsjaklysa.cz
PM
Peltanová Marievrátnápeltanova@zsjaklysa.cz
SM
Světlý Milošúdržbářsvetly@zsjaklysa.cz