O školní jídelně

Školní restaurace PRIMIREST

Stravování ve škole, kterou navštěvuje vaše dcera/syn v Lysé nad Labem zajišťuje společnost Primirest – zařízení školního stravování s.r.o. Firma, která v České republice působí od roku 1991.

Ceník obědů pro školní rok 2023/2024

Vážení rodiče,
od 1. 9. 2023 dochází ke změně cen dle vyhlášky o školním stravování 272/ 2021Sb.. Vyhláška, kterou se mění vyhláška č.107/2005 Sb. o školním stravování, ve znění pozdějších předpisů.

CENÍK

MENU 7-10 let 37,00
MENU 11 – 14 let 39,00
MENU 15 a více let ZŠ 41,00

Ceny jsou uvedeny včetně zákonné sazby DPH.

Školní jídelna Primirest,  zařízení školního stravování spol. s r.o.

Důležité informace k letošnímu školnímu roku:

• Výdej obědů v letošním školním roce je zajištěn žákům pouze s ČIPEM a dostatečným KREDITEM na stravovacím kontě. Proto prosíme zákonné zástupce, aby včas zkontrolovali svým dětem stav konta, bez dostatečného obnosu na účtu  nebo bez čipu/karty nemůže být dítěti oběd vydán.

• Nabídka výběru ze 4 druhů hlavních jídel a 2 polévek, 1 druh nápoje, školní program.

• Obědy není nutné přihlašovat a odhlašovat.

• Doplňkový prodej – zeleninový a salátový bar, různé druhy nápojů, dezert dle nabídky.

• Vzorové porce pokrmů bývají vystaveny ve vestibulu školní jídelny.

•  Výdej obědů  11.15 - 14.00 h.

• Klíč od nového WC pro invalidy je k vyzvednutí na pokladně.

V případě chybějících informací se obracejte přímo na školní restauraci Primirest prostřednictvím mailové adresy: zr.0910@primirest.cz

Případné dotazy vám ráda zodpoví: vedoucí školní jídelny — Lucie Novotná, tel. 731 438 261