O školní jídelně

Školní restaurace SCOLAREST - Aktualizujeme

Stravování ve škole, kterou navštěvuje vaše dcera/syn v Lysé nad Labem zajišťuje společnost Scolarest – zařízení školního stravování s.r.o. Jsme firma, která v České republice působí od roku 1991.

Ceník obědů pro školní rok 2022/2023

Vážení rodiče,
od 1.9.2022 dochází ke změně cen dle vyhlášky o školním stravování 272/2021Sb.. Vyhláška, kterou se mění vyhláška č.107/2005 Sb. o školnímstravování, ve znění pozdějších předpisů.

CENÍK

MENU 7-10 let 35,00
MENU 11 – 14 let 37,00
MENU 15 a více let ZŠ 39,00

Ceny jsou uvedeny včetně zákonné sazby DPH.

Školní jídelna Scolarest,  zařízení školního stravování spol. s r.o.

Důležité informace k letošnímu školnímu roku:

• Scolarest spol. s r.o. přechází na nový pokladní systém a s tím souvisí i přechod na nové webové stránky novy.mujscholarest.cz, které slouží k možnosti objednávkám stravy. Účty budou na novém webu vytvořeny automaticky na Vaše mailové adresy, které máte na původních webových stránkách. Na mailovou adresu vám přišel odkaz na vytvoření hesla k novému účtu. Po zadání hesla se lze ihned přihlásit a účet začít používat. Objednávky stravy od 1.7.2022 prosím provádějte již na nových webových stránkách. Původní webové stránky mujscolarest.cz budou od července 2022 zablokovány.

V případě jakéhokoliv problému se na nás obracejte prostřednictvím mailové adresy:

restaurace.scolarest@compass-group.cz

Případné dotazy vám rádi zodpoví: vedoucí 'školní jídelny — Erika Zumrová

zr.0910@scholarest.cz

• Výdej obědů (svačiny se ruší) v letošním školním roce je zajištěn žákům pouze s ČIPEM a dostatečným KREDITEM na stravovacím kontě. Proto prosíme zákonné zástupce, aby včas zkontrolovali svým dětem stav konta, bez dostatečného obnosu na účtě nebo bez čipu/karty nemůže být dítěti oběd vydán!
  • Z důvodu COVID-19 je zákaz vstupu rodičů do jídelny.
  • Žáci ze ZŠ JAK budou vstupovat do jídelny z pavilonu H a stravovat se jim bude umožněno pouze ve velké jídelně. Nemohou odcházet z jídelny přímo ven k autobusové zastávce, vrací se zpět pavilonem H a A k šatnám a odchází hlavním vchodem. Boční vchod přes dvůr Scolarestu do ulice Veleslavínovy je určen pro jiné dvě školy a veřejnost.
  • Nabídka výběru ze 2 druhů hlavních jídel a 1 polévky, 1 druh nápoje, školní program i nadále. Stále není nutné obědy odhlašovat a přihlašovat, ani objednávat jako v květnu a červnu 2020.
    Jídlo i pití bude servírováno na tácy zaměstnancem Scolarestu, budou balené příbory.
  • Pro letošní rok se ruší doplňkový prodej – zeleninový a salátový bar, zákusky, dezerty.
    U vstupu do jídelny budou umístěny dávkovače s dezinfekcí na ruce.
  • Vzorové porce pokrmů budou vyvěšeny v papírové podobě na paravánu, který bude rozdělovat přístupovou místnost do jídelen.
  • Čipy lze zakoupit v týdnu od 31. 8. 2020 od 6:00 do 14:00 v kanceláři Scolarestu.
  • V případě prezenční výuky jsou dvě hlavní jídla bez objednávky, jedna polévka, školní program (ovoce, zeleninový salát, mléčný výrobek), čaj nebo voda, možnost koupit jen lahvové pití, nutnost nabitého čipu, jinak dítě dostane jen polévku.
  • Pro děti na distanční výuce nutné objednání den předem do 14:00 přes www.mujscolarest.cz nebo na pokladně.

Výdej od 10:45 - 11:15, 13:30 - 14:00 - v případě jakéhokoliv dotazu kontaktujte 731 438 392 Eriku Zumrovou.

Jakékoliv informace ke stravování Vám poskytne Erika Zumrová – vedoucí školní jídelny
tel.: 325 551 136, 325 551 144, 731 438 261, zr.0910@scolarest.cz

Klíč od nového WC pro invalidy je k vyzvednutí na pokladně.

Logo - ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad Labem Základní škola Jana
Amose Komenského