ÚvodAktualityPřehled aktualit

Vánoční speciál

17. prosince 2021
MO
K naší škole vždy patřil Jarmark. Časy se  mění, doba takovým setkáním nepřeje. Naši žáci se i přesto chtějí pochlubit svými dovednostmi a schopnostmi. Proto jsme tento rok zvolili jinou formu – „online Jarmark“. Nebude prodejní, ale je čím se chlubit. I. stupeň  svou zručností, II. stupeň hudebními, cizojazyčnými  a digitálními dovednostmi , literárním talentem. - Posuďte sami. Sekce rodiče - J. A. K. se žije... - Vánoční speciál
Akce školy

Organizace času a psychohygiena

22. března 2021
Společnost Semiramis , která pro naši školu zajišťuje minimální preventivní program, připravila webinář pro všechny, kteří by ocenili rady ohledně organizace času a psychohygieny v době pandemie. Termín setkání přes webovou aplikaci Google meet byl stanoven na neděli 28. 3. 2021 od 17.00 hodin. Předpokládaná délka trvání bude 1.5 hodiny. V případě zájmu mne prosím kontaktujte buď prostřednictvím Edookitu, případně e-mailem na: sedlackova@zsjaklysa.cz , a já Vám odešlu link, prostřednictvím něhož se budete moci připojit na setkání. Pokud byste o webinář s touto tematikou měli zájem, a nevyhovuje Vám stanovený termín, uvažujeme ještě o dubnovém termínu, dle možností společnosti Semiramis. Přeji Vám krásný zbytek dne a těším se s Vámi na shledání při webináři.

To je vše.