Přehled aktualit

Co je u nás nového

Den offline 31. 5. 2022

MK
31. květen byl na naší škole vyhlášen jako Den offline. Děkujeme všem za účast a ohlasy.  Z reakcí je zřejmé, že nebylo lehké výzvu plně dodržet. Řada účastníků pozitivně hodnotila skutečnost, že měli více času na své kamarády a blízké. Zprávy od jednotlivých tříd jsou k vidění na našem "baneru". (viz foto )

Šťastný start

LB
ŠD
AH
Šťastný start - setkání budoucích prvňáčků ve škole Milé děti, vážení rodiče, zveme Vás na Šťastný start – tři setkání, při kterých se dozvíte důležité informace o naší škole a děti poznají své kamarády a paní učitelku. Setkání se konají 24. 5., 31. 5., 7. 6. 2022  vždy od 16.00 h. Program pro rodiče: 24. 5. 2022  - informace o Scolarestu 31. 5. 2022 – informace o ŠD   7. 6. 2022 - informace o Aj, kroužcích, GDPR  Těšíme se na setkání a příjemnou spolupráci… paní učitelky prvních tříd – L. Boubínová, Š. Dömeová, A. Habětínková

Seznam přijatých žáků

MO
Seznam přijatých žáků k základnímu vzdělávání ve školním roce 2022/2023 Vážení rodiče budoucích prvňáčků, zveřejňuji seznam registračních čísel dětí k přijatých k základnímu vzdělávání od 1. 9. 2022. , U přijatých dětí   se vyvěšením seznamu považuje toto zveřejnění za oznámené, žádné rozhodnutí se již rodičům nezasílá. Seznam přijatých žáků:

Banal Fatal 26. 4. 2022

TF
Dnešní den byl na naší škole výjimečný tím, že nás přijeli navštívit lektoři s programem prevence úrazů páteře a míchy “Banal Fatal”. Navštěvují školy po celé republice a vypráví své vlastní zkušenosti s úrazem, následnou péčí a životem na vozíku. Vypráví o rizicích a varují před zbytečným riskováním. 8. a 9. ročníky se spolu se školním parlamentem  zúčastnili jejich zajímavé a poučné přednášky.
Načítání...
Logo - ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad Labem Základní škola Jana