Přehled aktualit

Co je u nás nového

Nabídka Mediace ve škole

HF
Od ledna 2024 nabízíme možnost využití služeb školní mediátorky pro žáky i rodiče.

Vánoční přání

MO
ZŠ J. A. Komenského Lysá nad Labem přeje všem svým žákům, zaměstnancům i všem našim rodičům krásné svátky a vše nejlepší do roku 2024.  Škola se opětovně rozjíždí ve středu 3. ledna.

Naši zaměstnanci jdou do stávky

MO
Zaměstnanci naší školy se rozhodli jít do stávky Zaměstnanci školy se rozhodli připojit 27. 11. 2023 ke stávce, v tento den nebude probíhat školní výuka. Důvody: Nesouhlas s navrženým snížením počtu hodin, které by mělo zásadní vliv na průběh výsledků vzdělávání ve škole; což by znamenalo např.: snížení počtu hodin/ zrušení hodin s tandemovou výukou u nejmenších žáků větší skupiny žáků při výuce jazyků problém s udržením dělených hodin českého jazyka u prvního ročníku redukce nabídky volitelných předmětů Podpora nepedagogických zaměstnanců škol, kterým reálně hrozí pokles platů. Nesouhlas s návrhem snižování počtu asistentů pedagoga na školách. Opatření: Škola bude uzavřena a žáci nebudou mít do budovy přístup. Pro žáky 1. a 2. ročníku (ve výjimečných případech, kdy není jiná možnost ze strany rodin) bude škola organizovat od 7.30 do 15.00 tzv. hlídací skupiny v budově školy. Zaměstnanci nemají nárok na oběd. Školní jídelna pro žáky je v provozu. Další informace: V případě dosažení dohody mezi MŠMT se zástupci školských asociací a odborů je možné, že stávka bude zrušena.

Konzultace pro rodiče

HF
Konzultace pro rodiče se uskuteční ve čtvrtek 23.11. od 15. do 17. hod. Pro rychlejší orientaci přikládáme přehled, kde vyučující najdete.
Načítání...
Logo - ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad Labem Základní škola Jana
Amose Komenského
Lysá nad Labem