Přehled aktualit

Co je u nás nového

Seznam přijatých žáků

MO
Seznam přijatých žáků k základnímu vzdělávání ve školním roce 2022/2023 Vážení rodiče budoucích prvňáčků, zveřejňuji seznam registračních čísel dětí k přijatých k základnímu vzdělávání od 1. 9. 2022. , U přijatých dětí   se vyvěšením seznamu považuje toto zveřejnění za oznámené, žádné rozhodnutí se již rodičům nezasílá. Seznam přijatých žáků:

Konzultační hodiny 28. 4. 2022

MO
Vážení rodiče, rádi bychom Vás pozvali na konzultační hodiny, které se konají 28. dubna 2022 od 15.00 do 17.00h. Rozpis pedagogických pracovníků do učeben a kabinetů je uveden v příloze.

Rozhodnutí o přijetí do 1. ročníku

MO
Rozhodnutí o přijetí do 1. ročníku pro  šk. rok 2022-2023 Vzhledem k 111 podaným žádostem o přijetí do 1. ročníku, a možnosti přijmout 84 žáků, proběhne dne 29. 4. 2022 losování .  Po odečtení žádostí o odkladu povinné školní docházky a zrušených žádostí bude do losování zařazeno 24 žádostí, které jsou dětí nespádových bez sourozenců u nás na škole. Vybráno bude 13 dětí do celkového počtu 84.Všichni zákonní zástupci dětí, které budou zařazeny do losování, budou informováni e-mailem do 22. 4. 2022 Registrační čísla všech dětí, které budou přijaty k základnímu vzdělání na naší škole, budou zveřejněny na webu školy a na hlavním vchodu do školy nejdéle do 3. 5. 2022 .
Předškoláci

Online registrace k zápisu

MO
Online registrace k zápisu (elektronický předzápis) - iZápis do základní školy - bude otevřena na webu všech tří škol v termínu od 24. 03. 00:00 hod do 31. 03. 2022 24:00 hod (včetně). Odkaz:   https://mestolysa.izapis.cz Než začnete registraci vyplňovat, musíte mít dostupnou e-mailovou adresu. Po otevření On-line registrace žádosti o přijetí do 1. ročníku ZŠ se zaregistrujte svým e-mailem (na tuto adresu vám bude odeslána ověřovací zpráva s heslem). Po přihlášení se do systému vyplníte údaje zákonných zástupců i dětí, poté si vyberete základní školu, do které chcete dítě zapsat. Vyplníte žádost. Na závěr si vyberete termín a čas zápisu ve škole.
Načítání...
Logo - ZŠ J. A. Komenského, Lysá nad Labem Základní škola Jana